top of page
polyester beyazı.jpg

PNP FTALATSIZ PLASTİSOL
BEYAZ SERİSİ

 

BEYAZLAR; basılabilirlik kolaylığı olan beyazlar.

PNP-102 POLYESTER BEYAZI; polyester kumaşlar üzerine, düşük ısıda (135-140°C’de) baskılar için tasarlanmıştır. Baskısı için tavsiye edilen ipek no: 34-62 T’dir.

FLAŞ BEYAZLAR; PNP-115 Mat ve PNP-121 Parlak, hızlı flaş tepkisi gösteren boyalardır. Baskısı için tavsiye edilen ipek no: 34-43 T’dir.

PNP-105 EKONOMİK BEYAZ; parlak ve çoğunlukla renkleri pastelleştirmede kullanılır. Tavsiye edilen ipek no: 43-77 T’dir.

PNP-110 BEYAZ; çok amaçlı kullanılan beyaz olup, parlak, opak ve yüksek elastikiyete sahiptir. Tavsiye edilen ipek no: 43-90 T’dir.

PNP-111 SÜPER BEYAZ; her açıdan en iyi beyaz olup, baskılar parlak ve yüksek opaklıktadır. Tavsiye edilen ipek no: 43-90 T’dir.

Otomatik makinelerde, hızlı baskıya ve elde masa baskıya uygundur. Yağ bazlı yapısının özelliğinden dolayı kalıpta kurumama özelliği vardır. %100 pamuk, pamuklu karışımlar ve birçok sentetik kumaşlar üzerinde baskıya ve aynı zamanda geleneksel transfer baskılar için uygundur. Tam yıkama haslığı sağlamak için 160°C’de kürlenmesini sağlamak gerekir. Fikse süresi kumaş tipine, boya rengine (koyu renkler, açık renklerden daha hızlı kürlenir), uygulanan boyanın kalınlığına ve kapsamına, uygulama ekipmanlarına bağlı olarak 1-3 dakikadır. Uygulama kalıpları ve aletleri tiner ile temizlenir. CWinks PNP PLASTISOLER’i 5-30°C’de depolanır.

Önemli Öneri: Verdiğimiz ön bilgiler doğrultusunda, baskı öncesinde boyayı test edin ve uygunluğunu onaylayın.

 

bottom of page